Mājas lapā norādītās cenas ir informatīvas un nav komerciāls piedāvājums. Lai iegūtu informāciju par pašreizējo preču cenu, kā arī citiem jautājumiem, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: tc@elmont.com

Uzņēmuma informācija

SIA "Elektromontāža" - Latvijas privātais ražošanas komercuzņēmums, vadošais apgaismošanas un elektroinstalācijas preču piegādātājs Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Somijas tirgos.


Firma dibināta 1988.gadā un uz šo dienu tai ir bagāta pieredze darbā ar apgaismošanas iekārtu un elektropreču Baltijas tirgū. Ilgā laika posmā veiksmīgi darbojoties mēs esam parādījuši sevi kā gaismas un elektrotehnisko preču uzticamu piegādātāju, spējīgu apmierināt gan vairumtirgotāja starpnieka, gan pircēja vajadzības.


Mūsu piedāvāto preču klāsts ietver sevī vairāk kā 10 000 nosaukumus.


Tur klāt, mūsu sortiments pastāvīgi paplašinās atbilstoši klientu vajadzībām un mūsdienu gaismas un elektrotehnikas attīstības tendencēm.


Mūsu firmas darbības galvenā sfēra ir tehniski augstvērtīgu, uzticamu un drošu preču pārdošana.


Mūsu kvalificētais personāls atrodas pastāvīgā kontaktā kā ar esošajiem, tā arī ar potenciālajiem pircējiem.


Patērētāju intereses mums ir prioritāte, mēs garantējam mūsu klientiem maksimālas priekšrocības un izdevību. Mēs tiecamies uz pastāvīgo klientu skaita palielināšanu uz godīgu ilgtermiņa sadarbību.Mūsu klientu veiksmīga attīstība - mūsu darbības visslabākais novērtējums!